MLCad česky


Hlavní obrazovka MLCadu

MLCad je lokalizován (vedle japonštiny, italštiny a dalších jazyků) také do češtiny. Zde najdete vše, co je k počeštění potřeba.

Hledáte-li český návod na práci s MLCadem, přečtěte si tutoriál k MLCadu. (Link se otevírá v novém okně)

Pokud jste si ještě MLCad nenainstalovali, nejprve si jej nainstalujte.

Lokalizace programu

V archivech je knihovna MLCadLangCzech.dll, dále pak krátký informační soubor. Instalace nijak nepozměňuje původní program.

Postup instalace

Předpokládám, že máte na disku C v adresáři LegoSoft/MLCad nainstalovaný a funkční program. Máte-li MLCad nainstalován jinde, budete si muset jména adresářů v následujícím návodu upravit.

  1. Z výše uvedeného seznamu si stáhněte odpovídající archív s češtinou
  2. Rozbalte tento soubor do adresáře s MLCadem. (Rozbalte ho do složky, kde máte umístěn soubor MLCad.exe. Typicky tedy C:/LegoSoft/MLCad/).
  3. Nyní máte ve složce C:/LegoSoft/MLCad/ soubor s názvem MLCadLangCzech.dll, což je lokalizační knihovna.
  4. Spusťte MLCad, v menu "Settings/General/Change" rozbalte položku"Language" a vyberte si "Czech". Při příštím spuštění programu již budete mít MLCad v češtině.

Pokud stále nevíte, jak češtinu nainstalovat, připravil jsem pro vás návod s obrázky

Česká nápověda k programu

Vedle samotného programu jsem přeložil také on-line nápovědu. Rozhodně doporučuji si ji nainstalovat a používat. Instalace nahradí některé staré a neaktuální obrázky novými.

Postup instalace

  1. Stáhněte si výše uvedený archiv
  2. Rozbalte tento soubor do adresáře s MLCadem. (Rozbalte ho do složky, kde máte umístěn soubor MLCad.exe. Typicky tedy C:/LegoSoft/MLCad/).
  3. Nyní byste měli ve složce C:/LegoSoft/MLCad/Help/mít novou složku pojmenovanou Czech, plnou různých .html dokumentů a obrázků. Tím je instalace hotova.

Dotazy, komentáře či případné chyby nám můžete zaslat pomocí našeho formuláře.


disclaimer www.sweb.cz/seifrob